Par lavandām

 

Visa sākums bija tiešām sapnis! Savus lavandu laukus Inga bija nosapņojusi - apburoši ziedošas un smaržojošas lavandas pie ģimenes vasaras mājām Limbažu pusē, bet ilgi nevienam par to nestāstīja.

Reiz es Ingai pajautāju: "Inga, bet ko Tu patiesi vēlētos darīt šajā dzīvē, bez visām tām parastajām un ne tik interesantajām ikdienas rūpēm.?"

Laikam tas bija īstais brīdis, lai Inga saņemtos un atklātu savu sapni: "Es gribētu izaudzēt pie mūsu vasaras mājām milzīgus lavandu laukus! Vienunakt' man bija īsts lavandu sapnis... Un mēs dalītos šajā skaistumā un smaržā ar savējiem un ar visu pasauli!"

Biju pārsteigts par tik zibenīgu atbildi... Es teicu - "Izklausās interesanti un kāpēc gan nē!? Mums būs tādi lauki!" Un ar katru dienu sapnis sāka kļūt arvien reālāks...

Liktenīgi, ka neilgi pēc šīs sarunas ciemojāmies pie draugiem Holandē un pastāstījām viņiem par šo sapni un to, ka mums laukos ir īpašums, kuru gribam attīstīt. Kārtējo reizi pārliecinājāmies, cik pasaule ir apaļa! Izrādījās, ka turpat netālu kaimiņos atrodas lavandu saimniecība un mēs devāmies to apskatīt.

Ieraudzījām un sapratām, ka tas ir tieši tas, ko mēs gribam! Sākam vākt informāciju par lavandām un atklājām, ka tādas lavandu saimniecības dienvidu zemēs ir diezgan izplatītas, bet kāpēc lai mums tāda nebūtu Ziemeļos? Un tagad ir! Jau divas - Vidzemē un Kurzemē!

 
 

SAPŅI PIEPILDĀS!

 

SAPŅU TELPA

Kurzemē, Ošeniekos  LILLAS ir slēgta

Tiksimies 2020. gadā

 

LILLAS LAVENDER VIDZEMĒ

Lavandu Saimniecība ir slēgta

Tiksimies 2020. gadā